Zielone Szkoły

5 – dniowe  ZIELONE SZKOŁY   CENY Z 2012 ROKU!

Srebrna Góra to miejscowość malowniczo położona na styku dwóch pasm sudeckich- Gór Sowich i Bardzkich. Miasteczko posiada bogatą historię i stwarza fantastyczne warunki do organizacji „Zielonych Szkół”. Istniejąca infrastruktura (ścieżka dydaktyczna „Zębata”- poruszająca zagadnienia historii, geografii i przyrody Sudetów i utworzony Forteczny Park Kulturowy), czynią z miejscowości doskonałą bazę dla nauczycieli organizujących wyjazdy śródroczne.

Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej działające od 17 lat obok standardowej wycieczki (oferta “wycieczka z przygodą”) opartej o zajęcia rekreacyjne ( zajęcia alpinistyczne, jazda konna, łucznictwo i inne) proponuje:

5- dniowy program „Zielonej Szkoły”, w ramach którego obok rekreacji znajdziemy czas na edukację. Wraz z nauczycielami zajęcia prowadzą pracownicy CTN, doświadczeni w pracy z dziećmi, z młodzieżą i w obsłudze przewodnickiej (chętnie wspierający nauczycieli znajomością miejscowej topografii i zagadnień specyficznych dla ścieżki dydaktycznej i parku kulturowego).

Proponowany przez nas program to standardowe zajęcia rekreacyjne wzbogacone o krótki rys historyczny np. historia alpinizmu przy zajęciach “na linach”, czy dzieje łucznictwa przy okazji zajęć  łuczniczych oraz zajęcia edukacyjne.

 

 

PROMOCJA!!! 1 na 25 uczestników – pobyt GRATIS!!
Opiekunowie 1 na 10 uczestników –gratis!