Klub Robotów

Klub Robotów

Lego Roboty!
Warsztaty konstruowania i programowania interaktywnych robotów. Nauka i zabawa pod okiem wykwalifikowanego instruktora – pedagoga. Trzy godziny zajęć dziennie realizowanych w oparciu o nowoczesne zestawy programowalnych klocków Lego Mindstorms NXT i EV3.

Zajęcia zapoznają dzieci w przystępny sposób z podstawowymi pojęciami robotyki i informatyki, rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie. Na zajęciach dzieci uczą się samodzielnie konstruować i programować stworzone przez siebie konstrukcje. Nowicjusze zbudują i zaprogramują swojego pierwszego samodzielnie działającego robota. Uczestniczący po raz kolejny nabędą nowe umiejętności oraz poznają kolejną najnowszą generację klocków Lego Mindstorms – EV3. Podczas zajęć wiele ciekawych zawodów i konkurencji takich jak np. walki robotów Mini Sumo. Na zakończenie warsztatów pokaz działania autorskich konstrukcji wszystkich uczestników. Dla wszystkich dyplomy potwierdzające członkostwo w elitarnym Klubie Robotów oraz zaproszenia i zniżki na zajęcia organizowane przez klub.

+ Program „Przygoda”

Program Przygoda


Klub robotów
oferta na rok 2014
wiek uczestników 9-13 lat

TURNUS II, V
II 09.07-18.07 – BRAK MIEJSC
V 08.08-17.08 – BRAK MIEJSC

cena 1748 zł/os

Zobacz informacje rozszerzone:

Ważne informacje
Rezerwacja, dokumenty do pobrania
Dojazd
Zakwaterowanie
A – noclegi w ośrodkach wypoczynkowych
w Srebrnej Górze ul. Górne Miasto 3a i 1c, oddalonych od siebie ok.15m, pokoje 3-6 osobowe z łazienkami, świetlica. Posiłki podajemy w ośrodku Górne Miasto 3a

B – noclegi w namiotach 6- osobowych
na Forcie Wysoka Skała. Na miejscu węzeł sanitarny, ciepła woda, świetlica “kominkowa”, suszarnia. Śniadania i kolacje na miejscu, obiady w ośrodku oddalonym o ok. 1000 m. (Górne Miasto 3a).

Uczestnicy obozu pod namiotami koniecznie muszą zabrać śpiwór.

Formularz kontaktowy
Jesli masz pytanie, potrzebujesz dodatkowych
informacji – użyj formularza obok – odpiszemy, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.
Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Uwagi
Przed wysłaniem koniecznie kliknij w kwadrat poniżej: