Joga

Joga
Przyjazne miejsce.
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”. [Arthur Asie]

Dla wszystkich Klubów jogi, tai-chi, qi-gong i innych warsztatów relaksacyjnych i ruchowych przygotowaliśmy specjalna ofertę.

Wiemy jak ważny jest spokój, wyciszenie, wewnętrzna równowaga. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do praktykowania i doskonalenia swoich umiejętności, osiągnięcia harmonii ciała i umysłu, poprawienia zdrowia i samopoczucia.

Udostępniamy salę idealnie dostosowaną do tego typu warsztatów:

  • 90 m², drewniana podłoga, ciepło, możliwość montażu sprzętu do jogi antygrawitacyjnej, na wyposażeniu maty i koce. Na Sali mamy również projektor i nagłośnienie. Możemy zorganizować koncert gongów i pokaz tank – drum.

Pomożemy zorganizować czas wolny uwzględniając moc srebrno górskich atrakcji od zwiedzania tajemniczej twierdzy, przez zajęcia alpinistyczne, nordic – walking do biegówek.

Zaopiekujemy się również dziećmi, w czasie warsztatów.

Noclegi zapewniamy w pokojach 1,2,3-osobowych z łazienkami.

O podniebienia zadbamy pyszną i zdrową wegetariańska kuchnią. W menu uwzględniamy potrzeby ćwiczących. Nasza kuchnia jest lekka ale pożywna. Serwujemy jedzenie, które sprzyja aktywności fizycznej.

Zapewnimy również możliwość korzystania z tradycyjnego menu.

Gościliśmy w swoim ośrodku już bardzo wiele klubów jogi, organizowaliśmy warsztaty i turnusy jogowe/jogiczne, taneczne, tai chi.

Często nie umiemy zadbać o efektywny odpoczynek, który jest tak ważny dla każdego z nas. Relaks jest czymś więcej niż odpoczywaniem – jest świadomym rozluźnianiem ciała.

Zebraliśmy same pochlebne opinie o naszym ośrodku:

Studio Ruchu Vis

Od 3 lat gościmy w Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej prowadząc  Ferie z Jogą i Tańcami w Kręgu. Atmosfera jest wspaniała i bardzo przyjazna dla ludzi lubiących aktywny tryb życia. Oprócz naszych zajęć mogliśmy korzystać z usług instruktorów Centrum takich jak nauka jazdy na nartach biegowych, poznawać okolicę wraz z przewodnikami. Mieliśmy możliwość nauczenia się nowych umiejętności  na przykład strzelanie z łuku i wykonywanie woskowych  świec. W ośrodku jest doskonała sala do ćwiczeń i pyszne jedzenie również dla wegetarian. Nie wymieniliśmy wszystkich atrakcji, zajrzyjcie sami na  stronę www.srebrna.com. Zapraszamy również na nasze zajęcia zimowe STUDIO RUCHU VIS! www.studioruchuvis.pl

Joga Poznań Artur Szudra

CTN to ośrodek przyjazny jodze 🙂
Oferuje dobre warunki do ćwiczeń i wspaniałą kuchnię.
Przepiękna okolica sprzyja relaksowi,
a kadra ośrodka jest otwarta na potrzeby gości.
Dlatego kolejny raz organizujemy tam nasze warsztaty.

http://jogapoznan.pl/